iGadżety w służbie ogrodnika

apple

 

Jaki prezent dla iOgrodnika?

  • Koubachi Plant Sensor Outdoor

image

  • Pozwala nam na dostęp do porad ogrodniczych w wersji elektronicznej. Czujnik Koubachi wykorzystując technologie Plant Care Engine, monitoruje wszystkie potrzeby naszych roślin: nawodnienie, ilość nawozu, wilgotność, temperaturę i nasłonecznienie. Na podstawie tych danych, opracowuje plan uprawy uwzględniający ich potrzeby.
    Czujnik Koubachi wysyła na iPhona informacje o kondycji roślin oraz porady dotyczące pielęgnacji i uprawy monitorowanych plantacji. Czujnik powiadomi nas kiedy trzeba podlać rośliny, kiedy trzeba przewietrzyć gdy jest zbyt gorąco lub za zimno.
    Wszystkie dane, informacje o roślinach i ustawienia są synchronizowane z chmurową usługą Koubachi Cloud, dzięki czemu na każdym urządzeniu masz zawsze aktualne dane. Czujnik Koubachi już po dwu tygodniach od umieszczenia na jednej z roślin, zarejestruje wszystkie jej potrzeby i podpowie, jak o nią zadbać.

 

  • Czujnik Flower Power

image

  • Czujnik Flower Power instaluje się w pobliżu rośliny w ziemi. Tam mierzy on podstawowe parametry, w tym wilgotność gleby, ph, temperaturę otoczenia i natężenie światła. Urządzenie monitorując środowisko wegetacji, wysyła specjalne powiadomienia na naszego iPhona za pomocą bezpłatnej aplikacji Flower Power.

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.